Simpsonovi online

Homepage

Matt Groening o 500. dílu.

Simpsonovi oslavili v neděli jubilejní pětistý díl a dosáhli poměrně vysoké sledovanosti, a to 5,79 milionů diváků.Ovšem jedná se o dost výrazný pokles oproti dřívějším rokům. Například při oslavách epizody číslo 400, se k televizním obrazovkám dostavilo 9,8 milionů diváků. 

Pro všechny opravdové fanoušky Simpsonů je Matt Groening bohem, žlutou rodinku sám stvořil a kreslí je už přes dvacet let. V posledních letech se setkává mnohem častěji s kritikou svého díla, především z řad fanoušků. Matt o tomto promluvil v novinách ‘Los Angeles Times‘ a také dal těmto kritikům jasnou zprávu na konci pětisté epizody.


Líbí se mi, že lidé mají pocit, že se mohou do něčeho aktivně zapojit a ti, co se zapojují do diskuze s největší vášní, jsou většinou ti nejvíc kritičtí. Jednou jsem se pokusil s těmito kritiky seriálu mít internetový rozhovor. Tam jsem se jim pokoušel vysvětlit, že je hrozně těžké udržet nejenom seriál v dobré kvalitě. Nic není tak legrační, pokud to znovu opakujete. Pokud by vás chodil bavit někdo s pořád stejným druhem humoru několik let v kuse, po čase byste byli šíleně znudění...
Poslední komentáře
13.03.2012 00:06:56: Myslim že je to nesmírně těžký udělat 500 dílů a aby každý byl vtipnej.Klobouk dolů :)